wniosek o pożyczkę prywatną
Notifications
Clear all

Udziele pożyczki osobie prywatnej  

  RSS

Ignacy
 Ignacy
(@Ignacy)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
09/09/2020 11:43 am  

Zajmuję się udzielaniem pożyczek osobom prywatnym. Chętnie pomogę osobom zadłużonym, pracującym na czarno, dłużnikom BIK i KRD oraz osobom z wszelką historią kredytową.

 

Wszystkie osoby, które posiadają już jakieś zadłużenia mogą uzyskać pożyczkę ode mnie. Na pomoc mogą liczyć także osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, które ubiegały się o pożyczkę w banku, który niestety im odmówił ze względu na potencjalny brak możliwości spłaty długu. Wspomnę, że wszystkie moje pożyczki opierają się na bardzo prostych, klarownych oraz łatwych do zrozumienia zasadach.

 

Jeżeli chodzi o formalności, wymagam jedynie podpisania umowy cyliwno-prawnej, dlatego też wszystko może odbyć się szybko i bez zbędnych formalności, takich jak na przykład zaświadczenia o dochodzie. Co więcej, moi klienci nie muszą także posiadaż żyranta ani też hipoteki pod zastaw, a wszelkie koszty pożyczki oraz okres jej spłaty są ustalane z każdym klientem indywidualnie, dlatego każdy może liczyć na dopasowanie usługi do potrzeb oraz możliwości.


Cytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

 
Preview 0 Revisions Saved
Share: