Pożyczka prywatna w Warszawie  

 

Pożyczka
 Pożyczka
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 1
10/09/2020 11:48 am  

Potrzebujesz pieniędzy od zaraz, ale bank odmówił ci pomocy, zgłoś się do mnie. Udzielam prywatnych pożyczek w Warszawie ( w sumie w promieniu 100-200 km). Posiadasz zadłużenie, nie masz stałej pracy, pracujesz na czarno, masz zajęcie komornicze. Banki komercyjne nie chcą udzielić ci pożyczki. Skontaktuj się ze mną. Jako prywatny inwestor nie weryfikuje klientów w bazach dłużników typu KDR, nie sprawdzam historii kredytowej. Nie potrzebujesz u mnie żadnego zastawu ani zaświadczenia. Udzielam pożyczek każdej osobie potrzebującej. Pomogę ci spełnić twoje plany, marzenia oraz spłacić inne zobowiązania. Otrzymasz u mnie pożyczkę na jasnych, przejrzystych i prostych warunkach. Bez zbędnych formalności. Każdy klient jest dla mnie indywidualny. Wspólnie omawiamy okres zaciągnięcia pożyczki, stopę oprocentowania oraz całkowity koszt. Wspólnie ustalamy dogodny okres spłaty, aby był on dostosowany do twoich możliwości oraz potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany i przebywasz w okolicach Warszawy, skontaktuj się ze mną, pomogę ci. Zobacz jakie to łatwe i proste. 


Cytat
Iza
 Iza
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 1
24/10/2020 6:51 pm  

Proszę  o więcej informacji 


OdpowiedzCytat
Damian
 Damian
Gość
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 4
11/11/2020 5:58 am  

Witam Pilnie potrzebuje pomocy… Potrzebuje pozyczki od osoby prywatnej 5000zl w ratach miesiecznych w wysokosci 500zl najlepiej. Potrzebuje otrzymac pozyczke najpozniej do 15-tego listopada. Prosze o pomoc. Mam komornika i wpisy poniewaz mam dlugi z przeszlosci za firme swoja ale nie zajmuje mi wyplAty nikt i nie mam udokumentowanego dochodu. Ale pracuje caly czas i zarabiam. Przysiegam ze bede placil bez problemow. Prosze o pomoc kontakt 577743077 jak najszybciej moznabybylo... Jestem z Torunia ale jak bedzie pewna pozyczka moge podjechac gdziekolwiek do innego miasta. Nawet dzis mimo swieta


OdpowiedzCytat
Mika
 Mika
Gość
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 2
16/01/2021 8:26 pm  

Witam, 

Jestem zainteresowana pożyczka Prosze o kontakt marcela.jablonska@interia.pl. 

Pozdrawiam 


OdpowiedzCytat
Arek
 Arek
Gość
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 6
20/08/2021 12:15 pm  

Witam. Proszę o kontakt jestem zainteresowany. aktor3@gmail.com


OdpowiedzCytat
wladyslaw
 wladyslaw
Gość
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 4
13/09/2021 2:02 pm  

Witam, pilne poszukuje pieniędzy, by móc wprowadzić do obrotu firmy. Bank odwania przez to że nie jestem obywatelem polski tylko Rosji lecz posiadam kartę stałego pobytu (przebywam w Polsce już od 10 lat). Proszę o pomóc, zapotrzebowanie to 120 tyś. Sprawa bardzo pilna. 


OdpowiedzCytat
Daniel
 Daniel
Gość
Dołączył: 2 tygodnie temu
Posty: 38
13/04/2024 9:05 am  

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Nasza firma inwestycyjna specjalizuje się w udzielaniu pożyczek prywatnych bez przedpłat. Działamy uczciwie i szybko, aby zapewnić Ci potrzebną pomoc. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz w kraju, możesz liczyć na nasze wsparcie. Skontaktuj się z nami już dziś!


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: