wniosek o pożyczkę prywatną

Dam pomoc finansową  

 

Rafał
 Rafał
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 1
28/01/2021 9:34 am  

Jesteś w trudnej sytuacji? Chętnie dam pomoc finansową i pożyczę Ci pieniądze bez względu na to, na co ich potrzebujesz.

Udzielam rzetelnych, uczciwych pożyczek prywatnych, które pomogą Ci stanąć na nogi. Pieniądze możesz otrzymać praktycznie od ręki, wystarczy że do do mnie napiszesz i zapytasz o szczegóły.

Oferuję pomoc finansową dla osób, którym banki odmówiły wsparcia, także dla tych, którzy są wpisani do baz typu BIK czy KRD. Jeśli jesteś osobą z zajęciem komorniczym - także możemy się dogadać. Jestem elastyczny i razem z klientem omawiam wysokość rat.

Napisz do mnie jeszcze dzisiaj i sprawdź sam!


Cytat
Kamil
 Kamil
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 1
28/01/2021 4:03 pm  

Witam, piszę odnośnie pożyczki, potrzebuję 1000 zł na pół roku (6miesiecy) jak by to wyglądało, raty, spłaty, i ogólnie proszę o więcej informacji. Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Monika
 Monika
Gość
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 2
29/01/2021 3:43 am  
  • Witam, potrzebuje pożyczki w kwocie 10 tys. Zł, na spłatę zobowiązań i zaczęcie życia bez stresów i długów. Pracuję na stałe, jestem w stanie spłacać. 

OdpowiedzCytat
Edyta
 Edyta
Gość
Dołączył: 2 tygodnie temu
Posty: 1
16/02/2021 5:06 pm  

Witam potrzebuję 13Otys najlepiej na dłuższy okres kredytowania spłace wszystko moge nawet podpisać umowę co będzie trzeba wpłaciłam juz kiedyś pieniądze i zostałam oszukana


OdpowiedzCytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: